Skip to main content

PRODUKCJA PALET

Linie produkcyjne:

Linie produkcyjne

Maszyny do palet

Dlaczego maszyny IMH?

Oto kilka powodów dlaczego maszyny IMH są idealnym rozwiązaniem do produkcji palet

1. Linie produkcyjne

IMH Kombiline składa się z pięciu odrębnych modułów maszyn. Każdy z modułów produkowany jest oddzielnie, posiada swoją własną jednostkę hydrauliczną i system sterowania. Dzięki temu rozwiązaniu możliwy jest oddzielny zakup poszczególnych modułów lub kompletnej linii do produkcji palet.

2. Niestandardowe palety

Oferujemy unikalne systemy do produkcji specjalnych palet, przystosowujące się maszyny oparte na hydraulicznej technice zbijania oraz specjalnie zaprogramowanym komputerom pozwalającym zmniejszyć do minimum czas ich przestawiania. Wymagania klienta i elastyczność to słowa kluczowe w naszej firmie. Jesteśmy dostawcą kompletnych maszyn do palet.

3. Elastyczne maszyny

Olbrzymia elastyczność maszyn IMH opiera się na: szybkim systemie zmian między różnymi typami palet, przyjaznemu dla operatora systemie sterowania,  schematom dostosowanym do potrzeb klienta,  indywidualnym hydraulicznym gwoździarkom,  rozbudowie przedsiębiorstwa w nowe produkty i rozwiązania techniczne,  wielorakich sposobach łączenia (gwoździe, kleje, wkręty, drewniane kołki) oraz ergonomicznym rozmieszczeniu maszyn na hali

4. Szybki serwis

Zajmujemy się bezpłatnym serwisem oraz pomocą podczas okresu gwarancyjnego. Nasi wykwalifikowani serwisanci składają i testują maszyny przed jak i po dostawie do klienta. Dokonujemy napraw u klientów jak również zajmujemy się wsparciem telefonicznym. Zanim maszyny zostaną uruchomione nowi operatorzy zostają przeszkoleni do ich obsługi.