O FIRMIE

Naszym celem jest współtworzenie sukcesu klienta

oraz zapewnienie najwyższej jakości usług

Maszyny do Palet Serwis jest sprawnie funkcjonującą i szybko rozwijającą się firmą na zbijarkirynku polskim, której głównym zadaniem jest dostarczanie klientom nowoczesnej technologii do produkcji palet.

Mając na uwadze stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas rozwiązań, prace nad rozwojem prowadzone są w sposób ciągły, co powoduje, że cyklicznie udostępniamy nowe wersje narzędzi o coraz wyższym standardzie i stale rosnących możliwościach. Celem Maszyny do Palet Serwis jest współtworzenie sukcesu klienta oraz zapewnienie najwyższej jakości usług. Potrafimy dokładnie przystosować nowe mechanizmy produkcji palet do potrzeb i celów stawianych przez współpracujące z nami firmy. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania innowacyjnych technologii. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą funkcjonowania firm. Działamy szybko i elastycznie.

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem specjalistycznych maszyn do produkcji opakowań drewnianych renomowanej szwedzkiej firmy: IMH Service. Naszą koncepcją jest sprzedaż hydraulicznych zbijarek, które mogą być szybko dostosowane do produkcji wszelkich palet. Maszyny IMH są odpowiednie do produkcji wielu różnych typów palet. Wysoka jakość wykonania produktów przyczynia się do dużej niezawodności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową zawierającą propozycje kompletnych linii do palet lub poszczególnych maszyn. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Sprawdź nasze produkty

Dobierz dla siebie idealne dopasowane maszyny

SPRAWDŹ

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami dowiesz się szczegółów na temat naszej oferty

KONTAKT