Aktualności

Wizyta na targach drzewnych Ligna 2023 – Innowacje i cyfryzacja w branży drzewnej!

By 19 maja 2023 No Comments

W dniach 15-19 maja 2023 roku odwiedziliśmy targi drzewne Ligna, które odbywały się w Hanowerze. Ligna jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w branży drzewnej, przyciągającym wystawców i zwiedzających z całego świata.

Tegoroczna edycja targów Ligna była wyjątkowa ze względu na różnorodność i innowacyjność prezentowanych rozwiązań. Na przestrzeni wielu hal wystawowych można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, narzędzia i technologie związane z obróbką drewna. Od tradycyjnych pił i frezarek po zaawansowane systemy sterowania numerycznego (CNC) i roboty.

Przedstawiciele firmy Maszyny Do Palet Serwis zawiązali liczne nowe znajomości, a dzięki nawiązanej współpracy z firmami możemy uzupełnić swoją ofertę o nowe urządzenia, które są niezbędne i poszukiwane przez Polskich przedsiębiorców z branży drzewnej. Już nie długo poinformujemy Was o firmach, które będziemy reprezentować. Zachęcamy do śledzenia naszej strony Internetowej, a także naszego profilu na facebooku i konta na youtubie (Maszyny do Palet MdP Serwis)

Podsumowując, wizyta na targach drzewnych Ligna 2023 była niezwykle wartościowym doświadczeniem. Możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, innowacjami oraz spotkanie z profesjonalistami z branży drzewnej stanowiły doskonałą okazję do rozwoju i poszerzenia wiedzy w tej dziedzinie.

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie. Skontaktuj się z nami

marketing@maszynydopalet.pl

tel. +48 784 889 226.